TV a ocenění

Ocenění

European Business Awards 2015-2016 - Neudorff byl oceněn v kategorii „Životní prostředí a udržitelný rozvoj“!

Tato cena je od roku 2007 udělována nejinovativnějším evropským podnikatelským konceptům uplatněným v praxi. Cena je všeobecně uznávána jako prezentace těch nejlepších a nejdynamičtějších evropských projektů.

Neudorff jako výrobce kvalitních ekologicky šetrných výrobků pro domácnost a zahradu se stal národním šampionem v kategorii „Životní prostředí a udržitelný rozvoj“. Odtud postoupil do další etapy soutěže, když byl vybrán mezi deset kandidátů na "Ruband' Honneur" v téže kategorii a stal se tak finalistou soutěže.

Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo více než 32 000 podnikatelů z 33 evropských zemí. Národní šampiony v deseti kategoriích vybírala porota složená ze 150 porotců.

Hans-Martin Lohmann, ředitel společnosti Neudorff, je na ocenění velice hrdý:"Jmenování národním šampionem pro Životní prostředí a udržitelnost je pro nás oceněním za dlouhá leta úsilí a naši strategii udržitelného rozvoje  Povzbuzením, abychom pokračovali stejným směrem a i nadále vyvíjeli inovativní a ekologicky šetrné výrobky."

Vyhlášení vítězů proběhne 17. června 2016.

 

Ocenění Kozlíka Šikuly za rok 2014

Přihlásili jsme naše přírodní přípravky pro dům i zahradu do soutěže Kozlíka Šikuly za rok 2014 a ve třech kategoriích jsme zvítězili a dostali ocenění.

1

V kategorii Přírodní ochrana rostlin zvítězil přípravek proti slimákům Ferramol

1

V kategorii Biopreparáty zvítězil přípravek na kompostování – Radivit

1

V kategorii Biocidy zvítězil přípravek na odstranění mravenců – Loxiran Mravenčí bufet